Аліменти в твердій валюті

Якщо у вас був розлучення і питання аліментів не вирішене, тоді вам допоможе наш сервіс юридичних послуг Belden. Наші фахівці допоможуть вам швидко і якісно підготувати всі необхідні документи на аліменти, а також стати законним представником вас в суді і надавати компетентну інформацію з усіх питань.

У випадку з аліментами, існує два види стягнення аліментів під час судового порядку:

  • Тверда сума аліментів, яка може індексуватися.
  • Сума, яка буде виходити з частки від заробітку відповідача.

Якщо у випадку з сумою від доходу все зрозуміло і обгрунтування аліментів у твердій грошовій сумі досить просте для суду, то існує й інший варіант, які більш складний. Дуже часто буває, що відповідач приховує свої доходи, офіційно числитися безробітним або частково показує свій дохід. В такому випадку вам слід звернутися в сервіс юридичних послуг Белден, щоб не втрачати час і отримати встановлення аліментів у твердій грошовій сумі, що згідно із законом належать дитині.

Сімейне право передбачає можливість застосування певної суми аліментів у разі, відповідач не має доходу, має нерегулярний або мінливий дохід, а також інших обставин, що істотно впливають. В такому випадку судом застосовуються аліменти в твердій грошовій сумі.

Тверда грошова сума аліментів визначається за заявою платника або одержувача і при необхідності підлягає індексації. Для цього в суд подається заява і підстави для нарахування на аліменти, тверда грошова сума визначається судом по мінімальному прожитковому мінімуму, якщо відповідач має невизначені заробітки або за середньою заробітною платою по району, в якому звернувся позивач.

Аліменти в твердій валюті можуть змінюватися або індексуватися в разі, якщо у відповідача з’явилася постійна робота. Для цього необхідно повторно звернутися до суду для встановлення нарахувань від заробітної плати. Фахівці сервісу юридичних послуг Belden готові запропонувати для вас якісні послуги представлення ваших інтересів в суді на будь-яких етапах.

Чим вам зможуть допомогти фахівці сервісу юридичних послуг Белден.

Якщо ви звернулися до нас вперше, то зможете дізнатися, які варіанти нарахування існують по законодавство країни, як можна отримати аліменти від заробітку і аліменти в твердій валюті. Ми проконсультуємо по всіх моментів, які можуть виникнути під час визначення аліментів, які необхідно надати документи і яка буде нараховуватися тверда валюта, аліменти по які певним або відсутньому заробітку відповідача.

Ми допоможемо стягнути аліменти в твердій грошовій сумі, що будуть максимально задовольняти ваші бажання, так як присутності допомоги кваліфікованого юриста ви зможете отримати лише в твердій грошовій сумі аліменти мінімальні.


Юрист по аліментах в твердій грошовій сумі проведе колосальну роботу, завдяки якій ви зможете зобов’язати відповідача оплачувати аліменти. Адвокат по аліментах в твердій грошовій сумі – це найкраще рішення для максимально комфортного отримання результату, адже він знає всі тонкощі законодавства, знає, як правильно підготуватися до суду. Наші фахівці готові працювати на результат!