Розірвання шлюбу (розлучення) з іноземцем

Громадяни країни Україна, які досягли повноліття, не мають ніяких обмежень на одруження з іноземцями. Але це не зможе убезпечити їх від того, що шлюб дасть тріщину. В результаті почнеться тривалий процес розлучення з іноземним громадянином. Також слід враховувати, що сервіс юридичних послуг Belden може вирішити проблеми з процесом розлучення, коли не тільки один, але і обоє з подружжя є іноземцями.
Сімейне право допускає розлучення з іноземцем, за обопільною згодою або на підставі заяви одного з подружжя, вони можуть розлучитися. Як і для громадян країни, законодавством передбачається можливість розірвати в залежності від ситуації шлюб:
• Розлучення з іноземцем через загс без звернення до суду – в разі, якщо у подружжя немає дітей і загального майна, яке буде ділитися при розлученні, вони обидва присутні в країні і прийшли до обопільної згоди.
• В судовому порядку буде розлучення з іноземцем, якщо дитина не досягла 18 років.
• В судовому порядку розірвання шлюбу проводиться при подачі позовної заяви одного з подружжя, коли хтось із них не згоден, або розлучення з іноземцем, якщо невідомо його місцезнаходження.

Як сервіс юридичних послуг Белден допомагає в разі, якщо необхідно оформити розлучення з іноземцем без його присутності.

Подібних ситуацій виникає досить багато. Тому питання про те, як буде проходити розірвання шлюбу з іноземним громадянином без його присутності стоїть досить гостро. Наші фахівці мають досвід в подібних справах і готові надати кваліфіковану допомогу в даному питанні. Наш адвокат шлюборозлучний процес з іноземцем проводить від самого початку подачі заяви і до повного завершення процесу і врегулювання всіх питань.
Проблема полягає в тому, що відносини подружжя можуть регулюватися не тільки нашим законодавством, але також і законодавством тієї країни, якої вони є і міждержавними договорами.
У такому випадку наш юрист порадить клієнту розірвати шлюб через суд. Для цього складається позовну заяву, і оформляються необхідні документи за адресою, який був останнім відомим. Сам розлучення буде проходити за такою ж процедурою, як і розлучення з громадянами України. Складність лише в тому, що встановити місцезнаходження відповідача дуже складно.

Що може запропонувати сервіс юридичних послуг Belden

Фахівці сервіс юридичних послуг Белден мають досвід в подібних ситуаціях і можуть запропонувати безліч варіантів вирішення даного питання з мінімальними затратами часу і нервів. Для цього наші адвокати вивчають ситуацію, як окремий випадок, наявність документів, місце розташування іноземця та його громадянство, порівнюють розбіжність і особливості законодавств країн і приймають оптимальне рішення по шлюборозлучному процесу.
Слід враховувати, що наявність у подружжя спільних дітей також може вплинути на розлучення. Адже дитина може бути громадянином, як Україна, так і іншої країни. І в процесі розірвання шлюбу можуть враховуватися інтереси дитини, бажання залишитися з одним з батьків, фінансові можливості подружжя та інші нюанси.
Наші адвокати допоможуть у вирішенні будь-яких спірних питань. Телефонуйте, ціна залежить від складності процесу.