Розірвання шлюбу в разі, якщо є спільні неповнолітні діти

У нашій країні пропонується кілька варіантів шлюборозлучних процесів, одним з яких є судове розірвання шлюбу, якщо є спільні неповнолітні діти. В такому випадку можливо що будуть враховуватися не тільки інтереси подружжя, а й самих дітей, щоб при розставанні вони не втратили повноцінної матеріальної та психологічної підтримки.

Розірвання шлюбу, якщо є неповнолітніх дітей здійснюється виключно в судовому порядку. Залежно від згоди, подати заяву можна двома способами:

  • Розірвання шлюбу з неповнолітньою дитиною за обопільного бажання батьків.
  • Розірвання шлюбу з неповнолітніми дітьми під час подачі позовної заяви одного позивача, коли хтось із подружжя не згоден на розлучення.
  • Розірвання шлюбу з неповнолітніми дітьми в разі якщо подружжя згодні на розлучення, але є суперечка з ким залишаться проживати діти після розлучення

Також слід враховувати, що якщо жінка в період подачі заяви будь-яким з подружжя буде в положенні, то згідно зі ст. 110 ч. 2 СК України подружжя не має права подавати заяву при вагітності дружини і до року з народження малюка.

Винятком правил на розірвання шлюбу при неповнолітніх дітей:

  • Якщо інформація про чоловіка (батька дитини) виключена з актового запису про народження дитини.
  • Здійснюються протиправні дії одним з подружжя по відношенню до іншого члена подружжя або дитини.
  • Коли батьківство визнано іншим чоловіком.

Чому слід звернутися в сервіс юридичних послуг Белден

Наш сервіс юридичних послуг Belden готовий запропонувати свої послуги, що дозволять з мінімальним ризиком здійснити шлюборозлучний процес. Наш адвокат шлюборозлучний процес (неповнолітні діти) виконає в найкоротші терміни і недорого. Ціна на послуги буде досить вигідною, а для клієнтів пропонується адвокат з великим досвідом і практикою.
Сервіс юридичних послуг Белден допомагає кожному клієнту з мінімальними втратами вирішити спірні питання з вигодою. Звертаючись до нас, ви зможете бути впевненими в результаті, оскільки послуги вам будуть надавати фахівці з великим досвідом в даному профілі діяльності. Якщо є неповнолітні діти, розірвання шлюбу може затягнутися на тривалий час, тому не тягніть час і звертайтеся до нас.
Юрист спочатку з’ясовує всі подробиці шлюборозлучного процесу, і якщо розірвання здійснюється за відсутності згоди одного з подружжя, то в такому випадку подається позовна заява. Наші фахівці допоможуть правильно сформувати його і подадуть заяву в суд. Крім самого заяви, вам необхідно надати нашій компанії копію власного паспорта, копію ІПН, свідоцтво про одруження, документи про народження дітей.
На нашому сайті ви зможете замовити послуги по розлученню сім’ї, в якій є неповнолітні діти. Для цього вам достатньо звернутися за вказаними номерами телефонів або приїхавши в офіс для отримання консультації. Телефонуйте, ми завжди допоможемо в шлюборозлучному процесі будь-якої складності.