Розірвання шлюбу в разі, якщо один з подружжя не згоден

Сімейне право дозволяє подавати на розлучення, якщо один з подружжя не згоден. Цей процес буде набагато довше, ніж при обопільній згоді, але все ж може закінчитися розірванням шлюбу в односторонньому порядку. Для того, щоб подати всі необхідні документи і заяву на одностороннє розірвання шлюбу, пропонуємо звернутися в наш сервіс юридичних послуг Belden і отримати повноцінну консультацію по даному запиту.
Юрист спочатку з’ясовує всі подробиці шлюборозлучного процесу, і якщо один з подружжя не згоден, то в такому випадку подається позовна заява. Наші фахівці допоможуть правильно сформувати його і подадуть заяву в суд. Крім самого заяви, вам необхідно надати нашій компанії копію власного паспорта, копію ІПН, свідоцтво про одруження, документи про народження дітей.

У яких випадках можна розірвати шлюб, якщо один з подружжя не згоден на розлучення

Ви не зможете в органах РАГС отримати розлучення, якщо один не згоден, є неповнолітні діти або жінка вагітна. В такому випадку у вас тільки один варіант – звертатися до суду, щоб розірвати шлюб в односторонньому порядку. Слід також враховувати, що є випадки, коли суд може відхилити позовну заяву:

  • Коли жінка вагітна.
  • Коли новонародженій дитині ще не виповнилося 1 року.

Винятком з цього правила в законодавстві можна вважати:

  • Якщо інформація про чоловіка (батька дитини) виключена з актового запису про народження дитини.
  • Здійснюються протиправні дії одним з подружжя по відношенню до іншого члена подружжя або дитини.
  • Коли батьківство визнано іншим чоловіком.

Переваги звернення в сервіс юридичних послуг Белден

Наш адвокат оформить Ваш процес шлюборозлучний, якщо один з подружжя не згоден, максимально швидко, з урахуванням всіх особливостей справи і з мінімальними витратами часу і сил. Юрист, перш за все, зажадає від вас надати необхідні документи для суду. Крім стандартної заяви, вам будуть потрібні копія паспорту, копія ІПН і копія свідоцтва про народження дітей.
Наш сервіс юридичних послуг Belden готовий запропонувати свої послуги, що дозволять з мінімальним ризиком здійснити шлюборозлучний процес. Ціна на послуги надається досить вигідною, а для клієнтів пропонується адвокат з великим досвідом і практикою.

Якщо ви вирішили до нас звернутися, то отримаєте:

  • Якісні консультації по всім питанням.
  • Професійну підготовку документів і заяв для ведення судового процесу.
  • Подачу заяви до суду і контроль виконання.

Нами проробляється колосальна робота, щоб клієнт отримав позитивний результат. Тому якщо у вас немає знань і досвіду в шлюборозлучному процесі, ви боїтеся, програти суд або не знаєте, як вибратися з ситуації, що склалася, не дійте самостійно, звертайтеся до професіоналів і отримаєте кваліфіковану допомогу через сервіс юридичних послуг Белден.