Розірвання шлюбу (розлучення) через суд

Розірвання шлюбу через суд – це один з найскладніших процесів, яке може затягнутися на довго особливо якщо один з подружжя іноземець. Це пов’язано з багатьма складовими, що перетворять шлюборозлучний процес в суді в чергові з’ясування відносин і приводом для сварок подружжя. Тому слід заздалегідь поберегти собі нерви і звернутися в сервіс юридичних послуг Belden.

Фахівці нашого юридичного сервісу допоможуть вам вирішити будь-які проблеми з мінімальними витратами нервів, коштів розірвати шлюб через суд. Перед тим, як звертатися до нас, слід розуміти, в яких випадках здійснюється шлюборозлучний процес через суд:

  • Розірвання шлюбу в суді за обопільною згодою. Даний випадок передбачає, що подружжя дають спільне згоду, коли у них є неповнолітні діти до 18 років.
  • Розірвання шлюбу в суді у випадку незгоди одного з подружжя. В такому випадку подається позовна заява одного з подружжя.

Слід також враховувати, що вам буде потрібно не тільки присутності адвоката в суді, але і на перших етапах оформлення позовної заяви, підготовці документів та подачі його до відповідних органів. Щоб розірвання шлюбу за рішенням суду проходило швидко, наш юрист зробить все в кращому вигляді на підставі багаторічного досвіду подібних справ і практики. Ми пишаємося, що можемо допомогти нашим клієнтам вирішити будь-які складні питання.

Порядок розірвання шлюбу за рішенням суду: умови розірвання шлюбу в суді і процедура

Залежно від ситуації, розірвання шлюбу в судовому порядку може здійснюватися по 2-м різним процедурам:

  • При подачі позовної заяви за бажанням однієї людини.
  • При подачі спільної заяви і бажанні обох подружжя розірвати шлюб.

Сімейне право дозволяє вибрати будь-який доречний варіант в разі, якщо вдалося домовитися або не домовиться подружжю. При подачі позовної заяви розірвання шлюбу проводиться в судовому порядку. Після того, як всі аргументи були надані, суд зі шлюборозлучних справ приймає рішення про необхідність розірвання шлюбу.
Сервіс юридичних послуг Белден готовий надати кваліфікованих фахівців, які допоможуть вирішити будь-які проблеми в шлюборозлучному процесі і надати кваліфіковану допомогу. Ми працюємо з нашими клієнтами від початку складання заяви до суду, підготовці документів для подачі в суд по розірванню шлюбу, до повного завершення шлюборозлучного процесу.
Наш адвокат шлюборозлучний процес через суд буде вести з дотриманням всіх законодавчих норм. Сервіс юридичних послуг Belden – це команда професіоналів, що працюють на результат! Ціна залежить від складності проведеної роботи, можливості домовитися між представниками подружжя і інших нюансів, які будуть обговорюватися під час консультацій з клієнтом.

Коли в судовому порядку шлюб розривається при наявності спільних дітей

Незважаючи на варіанти розірвання шлюбу, особлива увага приділяється, якщо у подружжя є діти, які не досягли 18 років. Тут враховуються норми Сімейного права, а також прав захисту дітей, тому в будь-якому варіанті може надається певний судом термін на примирення, щоб зберегти сім’ю і інтереси дітей. Також при розлученні може приймається рішення щодо визначення місця проживання дітей.
Шлюб не розривається, якщо дружина вагітна або у подружжя є дитина, якій не виповнилося 1 рік. Хоча і це правило, може бути не враховуватися якщо:

  • Якщо інформація про чоловіка (батька дитини) виключена з актового запису про народження дитини.
  • Здійснюються протиправні дії одним з подружжя по відношенню до іншого члена подружжя або дитини.
  • Коли батьківство визнано іншим чоловіком.

Суд в даному випадку розглядає бажання обох батьків і досягли угод по вихованню та утриманню, щоб інтереси дітей не були порушені.