Розірвання шлюбу через органи РАЦС

Розірвання шлюбу через РАГС (ЗАГС) – це один з найпростіших питань в порівнянні з розлученням через суд. Незважаючи на це, існує багато інших перешкод, які виникнуть при вирішенні даного питання. Такий шлюб розривається в органах РАГСу (РАГСу) за спільним рішенням у разі, якщо обоє з подружжя не мають спільних неповнолітніх дітей.
Розірвання шлюбу в РАГСі (ЗАГСі) здійснюється на підставі заяви, яка подається разом зі свідоцтвом про шлюб. У разі, якщо є діти, які досягли 18 років, то такий процес розлучення через РАГС (ЗАГС) здійснюється при наданні документів про народження. Інші випадки передбачають розлучення тільки в судовому порядку.
Сервіс юридичних послуг Belden може надати консультацію вам як розлучитися в РАГСі (ЗАГСі). Для цього вам достатньо звернутися до наших фахівців і отримати консультацію. Адвокат з питань сімейного права допоможе вам скласти заяву і зібрати всі необхідні документи, а також представляти ваші інтереси в разі, якщо з поважних причин подружжя не може бути присутнім.

Що необхідно, щоб розлучитися через РАГС (ЗАГС)

Сервіс юридичних послуг Белден пропонує допомогу у вирішенні спірних питань, звернення до РАГСу (ЗАГСу), розірвання шлюбу з повнолітніми дітьми, а також інших сімейних справах. Спочатку на консультації адвокат з’ясовує всі деталі справи і підбирає оптимальний варіант її вирішення.

Існує два види розлучення:

  • Розірвання шлюбу в органах РАГСу (РАГСу) за заявою обох подружжя.
  • Розірвання шлюбу в органах РАГСу (РАГСу) за заявою одного з подружжя.

Після подачі заяви, подружжю дається термін 1 місяць на роздумування. Якщо примирення не відбулося і подружжя все ще наполягають, щоб розірвати шлюб через РАГС (ЗАГС), то відповідний орган видає подружжю свідоцтво про розлучення.
Розірвання шлюбу в органах РАГСу (РАГСу) може здійснюватися і без присутності одного з подружжя. Для цього необхідно нотаріально засвідчити у нотаріуса частина заяви. Такої процедури досить, щоб стати підставою на розірвання шлюбу РАГС (ЗАГС).

Порядок розірвання шлюбу в РАГСі (ЗАГСі)

Вам знадобляться наступні документи для розірвання шлюбу через РАГС (ЗАГС):

  • Спільна заява двох подружжя з бажанням розлучитися.
  • Документ, виданий органом одруження про укладену шлюбі.
  • Паспорти подружжя.

Звертаючись до нас, всі питання вирішує юрист, шлюборозлучний процес через РАГС (ЗАГС) буде проходити при його присутності від вашого імені або вами самостійно за бажанням. У такому випадку наш фахівець лише допомагає заповнити необхідні документи і проконсультує щодо правильного оформлення документів.
Якщо розлучення веде адвокат, шлюборозлучний процес через РАГС (ЗАГС) здійснюється на підставі нотаріального доручення бути представником від вашого імені. Сервіс юридичних послуг Belden – це надійний помічник в будь-яких питаннях сімейного права. Телефонуйте, щоб отримати якісну юридичну допомогу!