Розірвання шлюбу

  • У мінімальні терміни
  • Без присутності подружжя в суді
  • Працюємо по всім судам України
  • При замовленні послуги “Розірвання шлюбу під ключ” – ми надамо Вам знижку 50% на отримання судового наказу по стягненню аліментів.

Зміст

Кожен громадян країни, який досяг повноліття, має право на укладення шлюбу. Разом з тим, сучасне ставлення до шлюбу, не зменшує кількість розлучень. Сімейне право допускає розірвання шлюбу, яке не є новизною або чимось незвичайним. На підставі обопільної заяви подружжя або одного з них, вони можуть розлучитися.

Способи розірвання шлюбу в Україні наступні:

• Через ЗАГС без звернення до суду – коли у подружжя немає дітей.
• В судовому порядку розірвання шлюбу за взаємною згодою (в цьому варіанті подружжя подає обопільне заяву, коли у них є діти до 18-ти років).
• В судовому порядку розірвання шлюбу проводиться при подачі позовної заяви одного з подружжя, коли хтось із них не згоден.
Розірвання шлюбу провадиться в суді в будь-якому випадку, коли є неповнолітні діти, розірвання шлюбу з безвісно відсутнім, крім розірвання шлюбу після смерті чоловіка. Наш сервіс юридичних послуг Belden готовий надати якісні послуги з вирішенням будь-яких спірних питань та отриманням для нашого клієнта консультації згідно з чинним законодавством.

Порядок розірвання шлюбу через органи РАГС: припинення шлюбу без зайвих проблем

Залежно від ситуації, підбирається певний процес розірвання шлюбу. Розірвання та припинення шлюбу через органи РАЦС (в позасудовому порядку) можливий лише за наявності таких обов’язкових умов:

• Коли у чоловіка та жінки відсутні малолітні діти віком до 18 років.
• Подружжя згодні розірвати шлюб.

Також слід враховувати, що якщо жінка в період подачі заяви буде вагітної, то згідно зі ст. 110 ч. 2 СК України подружжя не має права подавати заяву при вагітності, і до року з народження малюка. Винятком є:

• Якщо інформація про чоловіка (батька дитини) виключена із запису про народження дитини.
• Здійснюються протиправні дії одним з подружжя по відношенню до іншого члена подружжя або дитини.
• Коли батьківство було визнано іншим чоловіком.
Розлучення шлюбу через органи РАГС здійснюється за місцем прописки 1-го з подружжя, разом із заявою подаються документи про одруження і паспорта. А сам процес займе один місяць з подачі заяви.

Як здійснює обслуговування юридичних послуг Белден розлучення: розірвання шлюбу з взаємною згодою подружжя з дітьми до 18-ти років

Представлений варіант розлучення здійснюється тільки в суді. Наш сервіс юридичних послуг Belden готовий запропонувати свої послуги, що дозволять з мінімальним ризиком здійснити шлюборозлучний процес. Наш адвокат розірвання шлюбу виконає в найкоротші терміни і недорого. Ціна на послуги пропонується досить вигідною, а для клієнтів пропонується адвокат з великим досвідом і практикою.
Адвокат по розірванню шлюбу, перш за все, зажадає від вас надати необхідні документи для суду. Крім стандартного заяву, вам будуть потрібні копії паспортів чоловіка та дружини, копії ІПН та копії свідоцтва про народження дітей.

Що робить в разі незгоди чоловіка адвокат: шлюборозлучний процес зі складнощами

Юрист по розірванню шлюбу з сервісу юридичних послуг Белден допоможе будь-якому клієнту з мінімальними втратами вирішити спірні питання з вигодою. Звертаючись до нас, ви зможете бути впевненими в результаті, оскільки послуги вам будуть надавати фахівці з великим досвідом в даній сфері діяльності.
Юрист спочатку з’ясовує всі подробиці шлюборозлучного процесу, і якщо розірвання здійснюється за відсутності згоди одного з подружжя, то в такому випадку подається позовна заява. Фахівці сервісу юридичних послуг Белден допоможуть правильно сформувати його і подадуть заяву в суд. Крім самого заяви, вам необхідно надати нашій компанії копію власного паспорта, копію ІПН та свідоцтво про одруження, копію документів про народження дітей.
Замовити послуги в компанії ви зможете при зверненні по телефону або приїхавши до нас в офіс. Ми допоможемо уникнути тривалої процедури і вирішити ваші проблеми для врегулювання всіх спірних питань.

Вартість розірвання шлюбу (розлучення) в Україні в 2020 році

Плата за подачу позовної заяви по шлюборозлучному процесу згідно зі статтею 4 Закону України «Про судовий збір» в 2020 році становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 840 грн. 80 коп.