Поділ спільно нажитого майна подружжя

Згідно законодавства, розділити спільне майно подружжя можна під час або після розлучення. Не залежно від ситуації, вам буде потрібно консультація фахівця, сервіс юридичних послуг Belden підкаже, які оформляються документи, а також як розділити спільне нажите правильно.

Адвокат по розділу спільно нажитого майна від відомого сервісу юридичних послуг Belden може запропонувати кілька рішень, які будуть оптимальними за часом, а також засобам нашого клієнта. У нас можливо дізнатися детально, що потрібно для подачі позову і прийняття в вашу користь. У штаті компанії працює професійний юрист, спільно нажите майно зможете швидко розділити і отримати ту частину, на яку бажаєте претендувати.

Розділ спільного майна подружжя можливий наступним варіантом:

  • Добровільно. У цьому випадку поділ спільно нажитого майна виконується, коли чоловік і жінка без суду домовляються про розподіл.
  • Розділ спільного майна через суд. З’являється, коли подружжя бажає під час розлучення поділити нажите.
  • Розділ спільно нажитого майна в шлюбі після його розірвання. Позовна заява до суду подається після розлучення, де суперечкою є тільки майно.

Згідно законодавства, що не на все майно може бути виконаний розділ, спільно нажите майно враховується тільки те, яким користувалися дружини і до нього не належать предмети індивідуального користування. Сервіс юридичних послуг Белден допоможе вам в будь-якому питанні.

Розділ спільно нажитого майна при розлученні може бути на:

  • Квартиру, яку купили під час шлюбу.
  • Приватизовану квартиру (в окремих випадках).
  • Приватизована ділянка землі йди дача (в окремих випадках) ..
  • Бізнес, що зареєстрований під час шлюбу.
  • Автомобіль, який купили під час шлюбу.

Розділ не спільно нажитого майна не може підлягати позовної спору. Всі питання, які возникаю, вам допоможе наш адвокат, спільно нажите майно з іноземцем також ставитися до його компетенції.

Сервіс юридичних послуг Белден досконально знає сімейне право, в результаті чого ви зможете швидко вирішити будь-які питання і проблеми, щоб отримати ту частину, на яку заслуговуєте. Ми знаємо, що спільне майно подружжя, розділ якого оскаржується в суді, є досить складним і болючим, тому що дуже рідко колишнє подружжя приходять до спільної думки.

Також наша компанія готова допомогти вам здійснити розділ спільно нажитого майна з іноземцем, запропонувавши найвигідніші умови і вирішення питання. Ми розповімо, як правильно складати позовну заяву, які документи потрібні для подачі в суд, юрист допоможе розробити тактику поведінки стосовно колишнього чоловіка і дізнатися всі тонкощі законодавства, що стосується поділу майна з іноземцем.

Замовити послуги ви зможете онлайн на сайті або зателефонувати за вказаними номерами. Наші фахівці детально проконсультують і якісно виконають всі зобов’язання перед клієнтом.