Поділ подарованого майна подружжяя

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ  Відповідно до законодавства України процедура поділу майна можлива, як при розлученні, так і в період шлюбу. При цьому, варто розуміти, що не всяке майно подружжя може бути поділене.

  Яким чином відбувається поділ спільного майна подружжя в Україні

  Виходячи з норм статті 69 Сімейного кодексу України, розділу підлягає лише майно, що належить чоловікові і дружині на праві спільної сумісної власності, тобто придбане у шлюбі та дане майно за законом може бути поділене між подружжям на рівні частини. Беручи це до уваги, наші адвокати готові в судовому порядку довести наявність законних способів відступу від принципу рівності часток подружжя в спільному сумісному майні. Також, ми можемо стверджувати про існування достатніх підстав для виключення певного майна з числа загального спільного, як майна, яке не підлягає поділу. Всю необхідну інформацію, щодо вирішення Вашого питання, наші адвокати зможуть надати Вам особисто при зустрічі після вивчення Вашої ситуації.

  Хочемо звернути Вашу увагу, що часто один з подружжя йде на хитрість та приховує від іншого факт придбання майна, тому другий з подружжя навіть не може підозрювати про його існування. Тому, наші адвокати надають послуги з пошуку і встановлення прихованого майна, а також отримання правовстановлюючих документів на нього.

  Яке майно не підлягає поділу при розлученні

  Майно, що належить одному з подружжя на праві особистої приватної власності, поділу не підлягає. Відповідно до ст. 57 Сімейного кодексу України приватною власністю дружини або чоловіка є:

  • майно, придбане до шлюбу;
  • майно, придбане за час шлюбу, але за особисті кошти;
  • майно, придбане на підставі договору дарування або в порядку спадкування.
  • житло, придбане за час шлюбу внаслідок його приватизації, відповідно до Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”
  • земельна ділянка, набута за час шлюбу внаслідок приватизації земельної ділянки, що перебувала в користуванні, або отримана в результаті приватизації земельних ділянок державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, або отримана із земель державної та комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначеної земельним кодексом України.

  Що ми пропонуємо

  Як найвірніший спосіб, це розглянути можливість мирного врегулювання спору між подружжям. Для цього, з дозволу клієнта, ми зв’язуємося з опонентом та домовляємося про зустріч і супроводжуємо проведення мирних переговорів. Якщо опонент припиняє ведення мирних переговорів, незалежно від причин, наші адвокати надають юридичний супровід судового процесу поділу майна.

  Приходимо до висновку, що юридична допомога та супровід професійного адвоката, який спеціалізується на розподілі майна і має значний досвід участі в суперечках про поділ спільного сумісного майна подружжя, дає можливість Клієнту провести поділ майна швидко та з максимальним захистом його прав та інтересів.