Поділ майна подружжя з дітьми

Розлучення є найнеприємнішим моментом для багатьох. Це болісний, неприємний, емоційний і в деяких випадках, спірне процес для пари. Тому юрист – це по праву «лікар для розбитого серця», який допоможе вам здійснити розділ майна при розлученні з дітьми, при розлученні з іноземцем і інших складних ситуацій, що можуть виникнути.

Під час шлюборозлучного процесу зачіпаються такі питання:

• Варіанти розірвання шлюбу (через суд або органи ЗАГС).
• Поділ майна при розлученні при наявності дітей або без них.
• Встановлення та розмір аліментів.

Сервіс юридичних послуг Belden розглядає кожен варіант окремо і вже приймає оптимальне рішення по кожному з них, варіанти дій і які документи потрібні, щоб справа пройшла на користь клієнта.


Який повинен бути розділ майна при розлученні, якщо є діти.

Розділ стосується не тільки в разі, якщо дітей немає, але і також при розлученні розділ майна з дітьми. Наприклад, розділ квартири при розлученні при наявності дітей ділить загальну площу між тільки подружжям. При цьому частка дітей при розділі майна в даному випадку не враховується.

Нажите спільне майно подружжя не береться до уваги, коли відбувається розподіл майна при розлученні з дітьми. В такому майну може належати:

• Доходи подружжя (прибуток від бізнесу, зарплата, дивіденди та інше).
• Нерухомість, яка була придбана під час шлюбу.
• Банківські вклади, а також інші активи і пасиви.

Розлучення і розділ майна при наявності дітей буде лише в тому випадку, коли після розлучення були призначені аліменти одному з колишнього подружжя, але вони не виплачувалися і по ним є заборгованість. В такому випадку колишній чоловік, з яким не виплачувалися аліменти, при поділ спільного майна подружжя може вимагати збільшення своєї частки.

Розділ майна подружжя при наявності неповнолітніх дітей в даному варіанті передбачає не тільки грошове стягнення з боржника, але і можливість ділити майно в рахунок погашення цього боргу. Рішення може прийматися як самим боржником про розподіл, так і судом, який буде враховувати суму заборгованості та можливість погашення в рахунок майна або фінансової компенсації.

Сімейне право не передбачає поділ майна при розлученні, якщо є дитина і що діти теж можуть претендувати на частину. Але, якщо ви вирішили звернутися з приводу стягнення аліментів, то наш адвокат сервісу юридичних послуг Белден допоможе клієнтам супроводити не тільки розлучення, а розділ майна неповнолітні діти в рахунок погашення боргу.

Якщо ви звернулися до нас, і хочете розділ майна при розлученні з дитиною в деяких передбачених законодавством випадках, ми зможемо вам допомогти в цьому.

Але все ж слід розуміти, що розділ майна при розлученні з неповнолітніми дітьми не діє за одним алгоритмом, тому кожен випадок юрист розглядає в індивідуальному порядку. Тому наш адвокат розділ майна при розлученні з дітьми буде враховувати тільки при наявності боргу перед чоловіком.

Виконати і вирішити всі складнощі зможе наш юрист, розділ майна при розлученні з дітьми в сервісі юридичних послуг Belden – це найкраще рішення для вас отримати позитивне рішення. Адже розділ майна при розлученні з повнолітніми дітьми без допомоги професіоналів вирішити досить складно.

Всі подробиці ви зможете дізнатися в сервісі юридичних послуг Белден. Наші юристи підкажуть, як замовити послуги, нададуть безкоштовні консультації, а ціна буде залежати від складності та тривалості процесу.