Поділ майна подружжя по іпотеці

Досить часта ситуація, коли подружжя вирішує розірвати шлюб. Це досить просто зробити, якщо немає дітей і загального майна. Але одним з найважчих варіантів є розлучення і поділ майна іпотека. Це пов’язано не тільки зі складнощами ділення, а й з’ясування, хто і в якій частині буде розділ майна іпотека.

Все набагато простіше, коли за майно сплачені гроші, а ось розділ майна, якщо квартира в іпотеці, ставати справжньою проблемою для кожного чоловіка. У цьому випадку буде лише один варіант вирішення майнових та немайнових спорів – це судове засідання, де розділ майна в іпотеку розглядається з урахуванням всіх тонкощів і особливостей.


Сервіс юридичних послуг Belden готовий запропонувати для своїх клієнтів кілька варіантів вирішення питання:

  • Добровільний розділ майна при розлученні іпотека. В даному варіанті подружжя укладають письмову угоду, в якому вказується, як буде ділитися майно. Розділ іпотечного майна при розлученні буде з урахуванням договору іпотеки та рішення подружжя про поділ.
  • Поділ майна при іпотеці через суд. В даному варіанті передбачається, що якщо чоловік і жінка не можуть прийти до спільного рішення, тоді розділ іпотечної квартири при розлученні буде виноситися на розгляд і вирішуватися в судовому порядку.
  • Також враховується і іпотека при розлученні подружжя з дітьми, особливо неповнолітніми. В такому випадку враховуються інтереси дітей і майно, яке буде ділитися після повної виплати іпотеки.

Як правильно здійснювати розділ майна: квартира в іпотеці

Сервіс юридичних послуг Белден – це кваліфікований адвокат по розділу іпотечної квартири при розлученні, який займається лише вашою справою, приділяючи йому максимум уваги і створюючи умови, при яких рішення буде прийнято в вашу сторону.

При укладанні договору юрист розділ майна в іпотеку вивчає всі особливості, пропонуємо вирішити все мирним шляхом і якщо вже нічого не вийде, тоді збирає документи для подачі їх до суду.

Слід враховувати і розуміти, хто буде не тільки володіти іпотечним майном, а й віддавати кредит, взятий на придбання житла. Наш юрист при розгляді справи облік всі фактори, так як сімейне право передбачає, що якщо одним із подружжя укладено договір, який був в інтересах сім’ї, то гроші та інші матеріальні є об’єктом права власності подружжя.

Адвокат сервісу юридичних послуг Belden перевіряє безліч факторів, що можуть вплинути на суть справи:

  • Укладався договір до шлюбу або під час його.
  • Укладався договір в інтересах сім’ї або одного з подружжя.
  • Чи використовується отримані в інтересах сім’ї чи власних інтересах.

Всі ці обставини мають великий вплив на рішення, тому такий варіант вимагає ретельного вивчення. Сервіс юридичних послуг Белден пропонує замовити послуги у наших фахівців, ціна залежить від складності справи та особливостей. При цьому ми пропонуємо найвигіднішу вартість для кожного клієнта. Телефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію та допомогу в юридичних питаннях.