Поділ майна подружжя після смерті

Сімейне право передбачає багато випадків, які наш юрист вам зможе розповісти і допомогти у вирішенні будь-якого питання. Одним з випадків, які можуть виникнути, це поділ майна після смерті одного з подружжя. Навколо такої проблеми дуже багато міфів, які плутають людей і в результаті мало хто знає свої права і як ними скористатися.

Такий поділ майна після смерті чоловіка необхідно для того, щоб половина спільно нажитого майна, що по праву належить чоловікові або дружині, щоб не перейшла спадкоємцям померлого. При цьому на спадок можуть претендувати і діти померлого. Тому якщо вам необхідний розподіл спільно нажитого майна після смерті колишнього чоловіка, то звертайтеся в сервіс юридичних послуг Belden.

Наш юрист підкаже всі тонкощі законодавства, допоможе зібрати документи і правильно оформити заяву в суд на поділ майна після смерті одного з подружжя. Слід також враховувати, що спадкоємці можуть претендувати на поділ майна при смерті одного з подружжя як частково, так і в повному обсязі в залежності від того, яка частина належала другому чоловікові.

Також судом враховується і розподіл майна після смерті чоловіка іноземця відповідно законодавства країни, де територіально об’єкт поділу перебуває. А також, якщо був укладений цивільний шлюб, поділ майна після смерті буде враховуватися на період шлюбу з умовою доказу, що чоловік і жінка в цей період жили разом.

Чим зможе допомогти адвокат в сервіс юридичних послуг Белден: поділ майна при смерті чоловіка в короткі терміни.

Поділ спільно нажитого майна після смерті чоловіка – процедура не проста. Це пов’язано з тим, що за умови того, що можуть претендувати інші спадкоємці, другому з подружжя доведеться доводити свою частину спадщини. Адвокат по поділу майна після смерті чоловіка від сервісу юридичних послуг Белден допоможе вам швидко зібрати всі документи, щоб випередити спадкоємців і довести частину майна в суді.

Звертаючись в сервіс юридичних послуг Белден ви зможете:

• Підготувати документи на поділ майна після смерті іноземця або громадянина нашої країни.
• Знайти доказ того, що це майно належить саме вам.
• Правильно оформляти позовні заяви до суду.
• Відстоювати ваші права в суді.
• Юридично допомагати в усіх спірних питаннях, щодо рухомого і нерухомого майна та можливості претендувати на нього.

Якщо ви вирішили замовити послуги в нашій компанії, то отримаєте не тільки безкоштовну консультацію. У нас найвигідніша ціна і повна юридична підтримка від збору документів, до вирішення всіх питань. Наші фахівці досконально знають сімейне право, тому можуть відповісти на всі ваші запитання, допомогти вам у вирішенні спірних питань, прийти до консенсусу з родичами і якісно виконати свої зобов’язання з надання ваших інтересів в суді.
Якщо ви бажаєте дізнатися докладніше про послугу, телефонуйте за вказаними номерами отримуйте безкоштовну консультацію в будь-який робочий час!