Поділ майна подружжя після розлучення

Розірвання шлюбу є складною і стресовій юридичною процедурою. Це пов’язано з тим, що дуже рідко можна прийти до спільного, коли розлучення приймається в розпал конфлікту подружжя, а шлюборозлучний процес ускладнюється відсутністю взаєморозуміння і емоційним станом подружжя. Тому найкращим помічником для вас стане сервіс юридичних послуг Belden.

Наші фахівці допоможуть вирішити ряд проблем, які можуть виникнути при розлученні:

У будь-якому випадку, він передбачає поділ майна подружжя після розлучення. Це може бути як розділ квартири після розлучення, так і автомобіля, дільниці та іншого майна, щоб було нажито під час шлюбу. І це чудово, якщо подружжя змогло прийти до спільного і поділити його самостійно, але такі випадки поодинокі.

Особливості поділу майна після розірвання шлюбу

Тому не варто жертвувати власним часом і довіритися сервісу юридичних послуг Белден, які зможуть відстояти позицію клієнта і отримати для нього максимальну вигоду з шлюборозлучного процесу. Розподіл майна після розлучення має багато підводних каменів, і в результаті самостійного звернення ви можете втратити більше, ніж навіть розраховуєте.

Наш адвокат по розділу квартири після розлучення допоможе вирішити всі питання і представляти інтереси клієнта в суді, завдяки чому вам не доведеться бігати по судах, витрачати свої сили і нерви, щоб відстояти законні права. Для того щоб подати на розділ майна після розлучення, вам необхідно:

  • Зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити заявку на сайті компанії.
  • Розповісти особливості справи і отримати безкоштовну консультацію.
  • Уточнити, як би хотіли ділити майно після розлучення, чи є в сім’ї діти і всі подробиці, щоб юрист міг вибрати для вас оптимальний варіант вирішення питання.
  • Приїхати в офіс, щоб укласти договір, а також надати всі необхідні документи.

Додатково слід враховувати, що після розлучення розділ майна з іноземцем може ускладнюватися тим, на якій території знаходитися майно і чи враховується спільно нажите майно після розлучення законодавством тієї країни. Розділ майна з іноземцем після розлучення найкраще здійснювати безпосередньо через юристів, які знають тонкощі справи.

Позов про поділ майна після розлучення сімейне право передбачає подачу одним з подружжя або обопільно. Тому обов’язково проконсультуйтеся юристом, який допоможе вам правильно скласти і підготувати позов.
Розділ нерухомості після розлучення з сервісом юридичних послуг Белден – це найкраща можливість зберегти свою частину з мінімальними втратами. Замовити послуги можна в нашій компанії онлайн або по телефону, при цьому ціна на послуги буде вигідніше конкурентів з найкращим результатом.