Поділ майна подружжя

Найважчим і час витратним є розподіл майна при розлученні. Це витрачені нерви, які викликають між подружжям додаткові суперечки, в разі, якщо розподіл майна подружжя не проходив за обопільною спільним рішенням. Наш сервіс юридичних послуг Belden готовий запропонувати кваліфіковану юридичну допомогу.

Розподіл майна при розлученні може здійснюватися в такий спосіб:

  • Добровільно. У цьому випадку поділ майна при розлученні здійснюється, коли чоловік і жінка без звернення до суду домовляються про розподіл спільного майна. Домовленість може бути висловлена усно або у вигляді договору, завіреного у нотаріуса.
  • Розлучення і розподіл майна.
  • Розподіл майна через суд. Виникає в разі, коли подружжя хоче під час шлюборозлучного процесу поділити майно
  • Розподіл після розлучення. В цьому випадку подається вже окрема заява в суд, де предметом спору є тільки майно.

Поділ спільного майна подружжя добровільно від сервісу юридичних послуг Белден.

В даному варіанті розлучення з розподілом майна здійснюється обопільно, де кожен із подружжя самостійно вирішує, яке майно кому буде належати, і за якими не виникатиме суперечок надалі. Це дозволить не тільки позбутися від зайвих клопотів, а при розлученні розподіл майна не розглядається, як предмет спору.

Розподіл майна між подружжям під час розлучення.

Розлучення розподіл майна – це по суті два процеси, які розглядаються окремо один від одного. Розподілити майно набагато складніше і триваліше за часом, так як крім заяви необхідно буде надати всі докази покупки, частки покупки і на що кожен з подружжя претендує.

Також слід враховувати й інші особливості, наприклад, поділ майна з іноземцем. У цьому випадку враховуються не тільки місцезнаходження іноземця, але і самого майна, так як розділ при розлученні з іноземцем грунтується і на законодавстві тієї країни, де знаходиться майно.

Позов про поділ спільно нажитого майна після розлучення.

Згідно законодавства, поділ майна подружжя при розлученні може не розглядатися, але суперечка часто виникає і після розлучення. У такому випадку потрібна консультація юриста по поділу майна при розлученні, який підкаже, як оформити документи і поділити нажите правильно на будь-якому етапі процесу.

Адвокат по поділу майна від сервісу юридичних послуг Belden зможе запропонувати правильне рішення, яке буде оптимальним за часом і коштами клієнтам. Ви зможете дізнатися про все, що необхідно для подачі заяви та прийняття його в вашу користь. У нас в штаті працює професійний адвокат, розділ майна з яким пройде швидко і ви отримаєте ту частину, на яку претендуєте.

Ви зможете здійснити:

  • Розподіл квартири при розлученні, купленої під час шлюбу.
  • Розподіл приватизованої квартири при розлученні, в якій ви можете бути співвласником чи ні.
  • Розподіл приватизованої земельної ділянки при розлученні.
  • Розподіл бізнесу при розлученні, який належить чоловікові або дружині, зареєстрованого під час шлюбу.

Сімейне право передбачає багато випадків, які наш юрист вам розповість. Адвокат знає всі тонкощі і особливості, тому ви зможете бути впевненим, що нажите майно буде належати в законній частини саме вам. Якщо ви вирішили замовити послуги від сервісу юридичних послуг Белден, то отримаєте не тільки безкоштовну консультацію. У нас найвигідніша ціна і повна юридична підтримка від збору документів, до вирішення всіх питань.