Робота з кращими адвокатами

Адвокат з нерухомості в Дніпрі та Дніпропетровській області

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ Згідно з чинним законодавством України, нерухомість це об’єкти, земельні ділянки, квартири, дачі, будівлі, житлові і нежитлові приміщення та інше майно, переміщення якого неможливе без його знецінення.  

Впродовж останніх років законодавство у сфері нерухомості піддавалося численним змінам, що стосуються маніпуляцій з нерухомим майном, а саме продажі, користування, розподіли, оцінки нерухомості і навіть визначення самого поняття зазнало певних змін. Виходячи з того що, нерухомість є одним із високоліквідних активів в Україні, спори  в цій сфері відбуваються постійно, тому якісний захист прав та законних інтересів для вирішення питань у сфері нерухомості в Дніпрі та Дніпропетровській області вимагають участі адвоката з багаторічним досвідом роботи в цій сфері.  

У яких випадках варто звертатися до адвоката по нерухомості? 

Найпоширеніший випадок це коли у Вас вже є нерухоме майно, але на нього відсутні документи, що встановлюють право власності. Варіантів для вирішення цього питання безліч, починаючи з приватизації і закінчуючи подачею позову про визнання права власності на житлову або нежитлову нерухомість.

Бувають випадки при яких у Вас вже є документи на нерухомий об’єкт, проте вони можуть бути частково втрачені або ж в них можуть міститися неточності, помилки. Корисна порада, яку можна надати в даній ситуації це записатися на консультацію до нашого адвоката. 

Також Ви можете зіткнуться з ситуацією коли у Вас виникає необхідність розпочати суперечку про право власності, або порядок використання житла, або іншого нерухомого майна. Найчастіше такі суперечки виникають між спадкоємцями, співвласниками або між нинішніми та попередніми власниками. В більшості випадків, переговори не дають результату, і справа доходить до суду. У даній ситуації допомога досвідченого адвоката незамінна, внаслідок того що ціна помилки у результаті буде дуже висока.  

На сьогоднішній день актуальними є питання про узаконення самовільних будівель та споруд. Наші адвокати проконсультують Вас про дану специфіку і допоможуть зібрати всі необхідні документи, можуть роз’яснити  в які інстанції необхідно звертатися і на що в першу чергу звернути увагу для отримання задовільного рішення.

Поширеним на сьогоднішній день є питання спадкування нерухомого майна. В даній ситуації, часто, виникають проблеми, у випадку якщо предметом спадкування є неоформлене/не повністю оформлене нерухоме майно або ж успадковується лише частина нерухомого майна. У даній ситуації буде вкрай складно обійтися без вузькопрофільного адвоката.  

Найчастішими питаннями з якими ми стикаємося, це спори пов’язані з реєстрацією людини (пропискою та випискою). Доволі часто, люди купують нерухоме майно та через певний час дізнаються про те що в ньому зареєстрована особа з яким не існує жодних контактів. У такому разі наші адвокати складають всі необхідні документи для звернення до суду та супроводжують справу до успішного результату!

Послуги адвоката з нерухомості в Дніпрі та Дніпропетровській області:

– Реєстрація права власності;

– Визнання права власності в порядку спадкування;

 – Зняття арештів, обтяжень, обмежень; 

– Зняття з реєстрації місця проживання;

– Усунення перешкод в користуванні/розпорядженні майном в судовому порядку; 

– Накладення обтяжень;

 -Консультація адвоката.

Причини співпраці саме з Нами:  

Індивідуальний підхід
В кожному сегменті права Наш клієнт отримує юридичні послуги з урахуванням індивідуального підходу оскільки ми не прибічники стандартних і шаблонних схем. Наша компанія укладає з клієнтом договір на надання юридичних послуг, який гарантує з нашого боку якісну реалізацію поставлених Вами зобов’язань.

Гарантія професійної роботи
Наш штат укомплектований кращими адвокатами в своїй справі і юристами які мають великий практичний досвід в таких державних органах як Суди України, Міністерство Юстиції України і Слідчих підрозділах ГУНП. Великий практичний досвід і високий професіоналізм наших адвокатів дає нам можливість гарантувати якісний супровід Вашої справи і дозволять Вам отримати найкращий результат.

Уміння працювати дистанційно
В разі неможливості особистої зустрічі, наші адвокати і юристи завжди готові до спілкування через будь-який зручний для клієнта засіб зв’язку (E-mail, Skype), а документи доставляються через кур’єрську службу.

Компанія для Клієнта
Наша компанія цінує довіру, надану Клієнтом, тому Ви можете не сумніватися в тому, що ми високоякісно виконаємо свою роботу. Наша головна мета — допомога клієнтам у вирішенні проблем будь-якої складності. При повторному виникненні правових питань, 95% наших Клієнтів повертаються саме до нас.