Робота з кращими адвокатами

Адвокат з ДТП

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУАдвокат по ДТП надає захист і супровід в кримінальних справах по ст. 286 Кримінального кодексу України, в адміністративних справах по ст. 124 КУпАП, юридичну допомогу з питань врегулювання суперечок із страховими компаніями і оскарження протоколів співробітників поліції.

Послуги адвоката з ДТП в Дніпрі та Дніпропетровській області: 

 • Якісна консультація адвоката по ДТП.
 • Захист і супровід Клієнта у кримінальних справах при ДТП.
 • Супровід Клієнта під час проведення слідчих дій. 
 • Захист і супровід Клієнта в адміністративних справах при ДТП.
 • Надання юридичної допомоги на місці ДТП.  
 • Оскарження адміністративних протоколів (перевищення швидкості, позбавлення водійських прав, керування в стані сп’яніння та по інших правопорушеннях)  
 • Оскарження незаконних дій співробітників поліції.
 • Зняття арешту та повернення транспортного засобу власнику.
 • Врегулювання спорів із страховими компаніями з питань страхового відшкодування внаслідок нанесення шкоди життю та здоров’ю Клієнта або матеріального збитку при ДТП. 
 • Експертна оцінка збитку транспортного засобу в наслідку ДТП. 
 • Оскарження дій страхової компанії в суді.

Наші адвокати по ДТП мають великий практичний досвід і зможуть надати Вам якісну і кваліфіковану юридичну консультацію, підготують всі необхідні для Вас документи і у разі потреби, можуть надати Вам послуги представництва в суді та правоохоронних органах.  Наша команда адвокатів та юристів по ДТП зможе захистити Ваші права та інтереси на будь-якій стадії процесу.

Основне завдання наших адвокатів це захист прав і законних інтересів Клієнта з дотриманням норм чинного законодавства України. Невірно заповнені документи можуть привести до серйозних проблем на стадії встановлення провини учасника ДТП та стягнення заподіяного збитку, тому радимо не відкладати вирішення проблеми на потім та при першій необхідності звертатися за допомогою до адвоката.

Причини співпраці саме з Нами:  

Індивідуальний підхід
В кожному сегменті права Наш клієнт отримує юридичні послуги з урахуванням індивідуального підходу оскільки ми не прибічники стандартних і шаблонних схем. Наша компанія укладає з клієнтом договір на надання юридичних послуг, який гарантує з нашого боку якісну реалізацію поставлених Вами зобов’язань.

Гарантія професійної роботи
Наш штат укомплектований кращими адвокатами в своїй справі і юристами які мають великий практичний досвід в таких державних органах як Суди України, Міністерство Юстиції України і Слідчих підрозділах ГУНП. Великий практичний досвід і високий професіоналізм наших адвокатів дає нам можливість гарантувати якісний супровід Вашої справи і дозволять Вам отримати найкращий результат.

Уміння працювати дистанційно
В разі неможливості особистої зустрічі, наші адвокати і юристи завжди готові до спілкування через будь-який зручний для клієнта засіб зв’язку (E-mail, Skype), а документи доставляються через кур’єрську службу.

Компанія для Клієнта
Наша компанія цінує довіру, надану Клієнтом, тому Ви можете не сумніватися в тому, що ми високоякісно виконаємо свою роботу. Наша головна мета — допомога клієнтам у вирішенні проблем будь-якої складності. При повторному виникненні правових питань, 95% наших Клієнтів повертаються саме до нас.