Робота з кращими адвокатами

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ВІРТУАЛЬНОГО ОФІСУ СЕРВІСУ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ BELDEN

Незалежно від Вашого місця розташування, Ви маєте можливість отримати якісну юридичну допомогу в режимі онлайн за допомогою таких мессенждерів як Telegram, WhatsApp, Viber.

Наші клієнти – це люди з різних куточків світу та враховуючи різницю в часових поясах наші фахівці знаходяться на зв’язку 24/7 для Вашої зручності.

Сервіс 24 \ 7

Доступні у вашому місті

Цілодобова Онлайн Підтримка

Нас часто запитують

FAQ

В яких регіонах ви працюєте з питань розірвання шлюбу?
Наші адвокати мають можливість представляти інтереси клієнта, з питань розірвання шлюбу, на території всієї України.
Які документи потрібні для розлучення через РАЦС?
Для припинення шлюбу через органи РАЦС, Вам необхідні наступні документи:
спільна заява подружжя;
свідоцтво про шлюб;
паспорти подружжя;
квитанція про сплату державного мита.
До якого віку дитини можна отримувати аліменти?
Після досягнення повноліття, термін матеріального забезпечення може бути продовжений до 23 років, якщо дитина продовжує навчання, та у батьків є можливість надавати їй фінансову допомогу.
Чи можливе зняття з реєстрації місця проживання громадянина, в разі, якщо він фактично не проживає за місцем прописки?
Згідно з чинним законодавством член сім’ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім’ї без поважних причин понад одного року, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом.
Для зняття людини з реєстрації місця проживання власнику житла необхідно звернутися до суду з позовною заявою про позбавлення права користування житловим приміщенням. Після отримання рішення, яким буде задоволено позовні вимоги позивача, йому необхідно буде звернутися в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) для зняття з реєстрації місця проживання.
Як бути у випадку ДТП, якщо немає страховки?
У таких випадках слід пам’ятати, що за шкоду, що виникла внаслідок ДТП, відповідальність несе особа, вину якої визнано судом. Якщо така відповідальність не застрахована, то винна особа буде відповідати за наслідки самостійно своїм майном.
Скажіть будь ласка, чи можна приїхати на консультацію в неробочий час?
Звичайно! Ми розуміємо завантаженість Наших клієнтів та неможливість особистої зустрічі в робочий час, тому, ми маємо можливість призначити зустріч адвоката з клієнтом в неробочий час або вихідний день. Для цього необхідно попередньо записатися на прийом за контактним номером телефону.

Не знайшли відповіді?

Задайте своє питання
ПРАКТИЧНI НАПРЯМКИ

– Ми спеціалізуємося –

Що кажуть нашi клієнти

ВIДГУКИ

Thank you for your help. I was sure that in Ukraine I will not find an English-speaking lawyer but fortunately in your company there are such. You 're cool

It 's cool that you can work remotely. I didn 't come to your office, but we solved my problem. Thanks

Thank you very much to your lawyers. I quickly received the decision of the court.

Обращался за консультацией. Ответили на все мои вопросы и доходчиво объяснили как действовать. Спасибо,  буду рекомендовать Вас.

Після того, як скористався послугами вашої компанії, до незнайомих юристів за консультацією вже не звертаюсь, а постійно консультуюсь у вас. Маю велику надію, що в подальшому якість ваших послуг залишиться такою ж високою.

Мне, как жителю США, было невозможно самостоятельно обратится в суд для развода со своей женой, так как я не знаю где она сейчас живет и не поддерживаю с ней связь. Адвокат проделала всю работу без моего присутствия и через DHL я получил решение суда. Еще раз спасибо вашей компании. 

Квалифицированные юристы и адвокаты, удобное месторасположение офиса! 

Обратилась в “Belden” с просьбой объяснить порядок развода так как я хотела самостоятельно заняться этим процессом. Адвокат подготовила для меня исковое заявление о расторжении брака и составила для меня пошаговую инструкцию. Суд принял документы, и я уже развелась с мужем.

Рада что познакомилась с компанией BELDEN. Артур в телефонном режиме объяснил порядок действий для регистрации моей дачи.

Спасибо адвокату Наталье за скорость в решении вопроса по алиментам. Спустя полтора месяца я получила судебный приказ. Всем рекомендую

Сподобалося, що юристи компанії при кожному просуванні судової справи, інформували мене про це по телефону. Це дуже круто.

Очень благодарна Вашей компании. Я проживаю в Германии и была уверена что для того чтобы развестись с мужем, мне необходимо будет лететь в Украину. Но юристы компании объяснили мне, что смогут помочь мне без моего присутствия. После того как отправила документы, спустя 3 месяца, получила решение суда. Очень быстро и качественно.

Спасибо адвокату Наталье Ивановне за быстрое сопровождение бракоразводного процесса. Очень рада, что обратилась именно в Сервис Юридических услуг “Belden”

Понравилось общение с юристом Артуром, очень качественно проконсультировал и составил для меня исковое заявление. Еще раз спасибо !

Виконана робота компанії мене цілком влаштувала, і за термінами роботи, і по результату. Сподобалося те, що в компанії працюють досвідчені фахівці.